Декоративні матеріали Ірком

Завод ТОВ «НПФ «ІРКОМ-ЕКТ» з упевненістю можна назвати одним з лідерів українського ринку по виробництву лакофарбних матеріалів на водній основі. Ми володіємо великим досвідом, багатолітніми традиціями, власною науково-дослідницькою базою, які забезпечують європейську якість продукції, повністю відповідну Директиві Євросоюзу 2004/42/ЕС по обмеженню летких органічних сполук.

Продукція нашої компанії представлена на ринку торгівельними марками: Ірком® (лаки, просочення, клеї, декоративні штукатурки), Ecocristal® (грунтовки, фарби, шпаклювання), орієнтованих на широкого споживача і Prosystem® (комплексні системи покриттів, гідроізоляція) —   промислове і професійне вживання.

Цією публікацією ми загострюємо увагу на продукцію Prosystem® і представляємо Вам комплекс матеріалів для паркетних робіт і промислового фарбування дерев'яних віконних рам.

Технологія  використання  матеріалів Prosystem®  для паркетних робіт як  при укладанні нового паркету, так і при реставрації старого, дозволяє отримати 3-х шарове покриття з терміном служби 10 років і більше та включає такі матеріали:

Паркетна шпаклівка ІР-33 — для заповнення тріщин, щілин і усунення інших дефектів паркету;

Ґрунтовка ІР-03 – швидко сохне, дозволяючи через 40-60 мін робити шліфовку;

Нівелюючий гель Паркет-рельєф ІР-32АУ – для створення дзеркальної поверхні перед нанесенням лаку;

Лак паркетный ИР-16 – водний поліуретановий матеріал з надзвичайно високою стійкістю до стирання, появі подряпин і хімічною стійкістю до багатьом агресивним рідинам

Всі паркетні матеріали виготовлені на основі сучасних поліуретанових дисперсій, що володіють надзвичайно високою зносостійкістю, що дає їм можливість «працювати» як в комплексі, так і окремо. Так, якщо пошкоджено лакове покриття – працює паркет-рельєф, пошкоджений Паркет- рельєф – працює грунтовка.

Матеріали Prosystem® для фарбування віконних рам спеціально розроблені для промислового вживання, що закликають скоротити час циклу фарбування при високій якості покриття. До них відносяться:

Просочуючий грунт ІР-07 для захисту від синяви, гнили, водоростей, грибків і комах. Глибоко проникає в деревину, укріплює її, відмінно шліфується і сприяє хорошій адгезії до подальших шарів матеріалів.

Лак ІР-17 призначений для остаточного лакування деревини. Володіє відмінною стійкістю до атмосферних дій і УФ-випромінюванню і механічним навантаженням.

Емаль ІР-117 призначена для захисту деревини від атмосферних дій,в тому числі граду.

Неухильне дотримання рекомендацій і технології нанесення ось ключ до успіху. Виникли питання або потрібна рада? Власний науково-дослідний центр ТОВ «НПФ «ІРКОМ-ЕКТ»  забезпечує нашим клієнтам і партнерам технічну підтримку  по професійному вживанню продукції.