Декоративні штукатурки

Багато хто з нас прекрасно пам'ятає афоризм: «ремонт не можна закінчити – його можна лише припинити». А питання відноситься швидше до бажання людини постійно покращувати свій побут. Різні часи народжували різні стилі, але такі матеріали як декоративні штукатурки і фарби користувалися популярністю і в Античності, і у наш час. Але якщо не так давно віддавали перевагу цементним і вапняним розчинам, а також емалям алкіду з характерним запахом, то зараз майстра вибирають акрилові матеріали на водній основі. Їх основні переваги – екологічна безпека, практично відсутність запаху, легкість і зручність вживання, надійність і довговічність.

З такими матеріалами 13 років тому компанія НПФ «Ірком-ЕКТ» вийшла на ринок якісних воднодисперсіонних акрилових матеріалів для декоративної та захисної обробки в інтер'єрі і фасаді. Ці пріоритети у нас збереглися і на сьогодні. А кількість і асортимент зросли.

Декоративні штукатурки

Застосування шпалер для стін стало своєрідним стандартом. Але для тих, хто хоче внести до оформлення щось унікальне, створити свій малюнок і рельєф – незамінними виявляться декоративні штукатурки «Ірком». Венеціанська штукатурка «Мрамор» ІР-50 прикрасить будь-який інтер'єр: переплетення ліній і шарів створює ефект величного мармуру з відполірованою до дзеркального блиску поверхнею.А захистити від води і забруднень і проявити велику глибину малюнка Вам допоможе Віск для Венеціанської штукатурки ІР-52 ВШ.

У інтер'єрах, де потрібно більше креативності і мистецтво, де фантазія майстра може створити рельєфні, об'ємні картини і малюнки, набудувати атмосферу приміщення на затишок і доброзичливість, — рельєфна штукатурка «Бріз» ІР-51 допоможе Вам втілити всі задумки, а Воськ ІР-52 захистити витвір мистецтва на довгі роки і додати йому відчуття від містичної до яскравості і натхнення.

Для відчуття гармонії і комфорту цікаве і багате внутрішнє оформлення будинку не може не відповідати його зовнішньому вигляду – фасаду. Для таких випадків і застосовується декоративна штукатурка «Короїд» ІР-53. З нею Ви можете створити стиль від офіційного до витіюватого. Характерна борозниста структура в поєднанні з прекрасною атмосферостійкістю і стійкістю до експлуатаційних навантажень не лише надасть гарному вигляду фасаду, але і захистить його від несприятливих погодних умов.

При оформленні як штукатурок, так і елементів декору і фурнітури, часто використовується декоративна блакить з ефектом мерехтіння часток. Вони застосовуються як захисний матеріал, так і декоративний, створюючи ефект привабливості і блиску при різних кутах освітлення. Такими матеріалами є блакить «Діамантова мрія».

НПФ «Ірком-ЕКТ» стала першою компанією, що представила в Україні новий напрям декоративних фарб з ефектом перламутрового і металевого блиску на водній основі («Золото» ІР-151, «Срібло» ІР-161, «Мідь» ІР-181, «Бронза» ІР-171 і ін.). Вони вмить стали популярними у декораторів: від оформлення художніх картин і декоративних штукатурок до забарвлення куполів церков.Завдяки можливості нанесення на більшість типів поверхонь, прекрасній атмосферостійкості і довговічності наші фарби є як хорошим декоративним матеріалом, так і захисним.

Рухаючись по шляху створення матеріалів, що зажадалися, для декору інтер'єру, була випущена декоративна фарба «Китайський шовк», що дозволяє отримувати поверхні з ефектом оксамиту або шовку, з тонкими переливами і нашаруваннями. Її особливістю є металевий блиск, з найбільшою яскравістю що виявляється при різних кутах освітлення.

Наші декоративні фарби, штукатурки, блакить і віск у поєднанні з мистецтвом майстра доповнять Ваш будинок затишком і красою. Ради бачити Вас нашими ідейними натхненниками і шанувальниками!