Декоративні лазурі й віск - купити в ІРКОМ. Ціни. Доставка, гарантія. Україна, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів.

Декоративні лазурі та віск

Для додаткового зовнішнього захисту поверхонь, покритих декоративними тиньками та фарбами, а також для дерев'яних меблів й елементів декору використовують спеціальні лазурі та віск. Замовити та купити подібні захисні покриття недорого ви завжди можете в нашому магазині.

Воски та лазурі призначені для ефективного захисту поверхонь, на які нанесено фарби, тиньки, ліпнину, гіпс, травертин. Нанесення воску дозволяє підкреслити колір поверхні, посилити її блиск і домогтися «дзеркального» ефекту (при нанесенні в декілька шарів).

Віск є вологонепроникним, тож ви можете не турбуватися про захист поверхні в приміщеннях з високим рівнем вологості (кухні, ванні кімнати, підвали). Поверхні з нанесеним шаром воску можна мити й очищати від різних забруднень.

Спосіб використання

Як наносити декоративну лазур або віск? Все залежить від бажаного ефекту, типу оброблюваної поверхні, площі нанесення. Можна використовувати як стандартні пензлі різної жорсткості й ширини, так і м'який текстиль. Вмочуємо кисть кілька разів і наносимо віск або лазур довгими мазками. Якщо обробляємо деревину, віск наноситься вздовж волокон для більш природного вигляду після висихання. Ретельно обробляємо кистю або тканиною всі важкодоступні ділянки та краї.

Звертаємо увагу на дефекти, що існують: відколи та тріщини необхідно зафарбувати в кілька етапів (після висихання першого шару наносимо другий і так далі). Насправді процес нанесення досить простий — лише-но ви спробуєте нанести віск самостійно, ви переконаєтеся, що ця процедура не вимагає особливих навичок і кваліфікації.

Важливо правильно підбирати тип воску і лазурі для вашої поверхні — в цьому вам завжди допоможуть фахівці нашого інтернет-магазину. Вони дадуть відповідь на будь-які запитання, підібравши оптимальний варіант з урахуванням ваших запитів і побажань.