Шпаклівки - купити в ІРКОМ. Ціни. Доставка, гарантія. Україна, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів.

Шпаклівки

Отримати бездоганне лакофарбове покриття на ваших стінах можна досить легко, використовуючи сучасні шпаклівки, купити й замовити які за доступною ціною ви завжди можете в нашому інтернет-магазині. Шпаклівка — це суміш на основі цементу, яка створює рівну й міцну основу для фарбування або клеєння шпалер.

Шпаклівка ідеально підходить для будь-якого типу стін, створюючи бездоганну поверхню всередині або зовні вашого будинку. Зазвичай професійні малярі наносять два шари шпаклівки для стін. Перший шар — стартова шпаклівка, яка заповнює недоліки та маскує дефекти. Його товщина може становити до 5 см.

Другий шар — фінішна шпаклівка товщиною до 5–10 мм, що створює ідеально рівну поверхню по необхідному рівню. Цей обробний матеріал наноситься на будь-які типи поверхонь і вимагає попереднього очищення та використання ґрунтовки.

Типи шпаклівки для стін розрізняють за складом:

 • Біла шпаклівка на цементній основі.

  Найчастіше використовується для внутрішніх і зовнішніх робіт з оздоблення та підготовки стін. Виготовляється з використанням спеціальних домішок, герметиків, пластифікаторів, а також дезінфекторів для захисту від біологічних факторів.

  Білий цемент, мінерали та полімери змішуються разом, утворюючи шпаклівку на основі білого цементу. Найчастіше така суміш поставляється в сухому вигляді та вимагає перед застосуванням розмішування в певних пропорціях з водою. Не виділяє неприємного запаху, не впливає як подразник на шкірні покриви.

  Стартова шпаклівка на основі білого цементу згладжує найгрубіші поверхні, створюючи гладку основу для фінішної суміші та наступного фарбування. Завдяки цементній формі шпаклівка водостійка. Можна наносити як на вологі поверхні, так і на очищені сухі.

 • Акрилова шпаклівка для стін.

  З усіх типів шпаклівки для стін акрилова ідеально підкреслить кращі риси вашої фарби. Акрилові шпаклівки виготовляються з сучасних інгредієнтів, щоб надати навіть найбільш «неживим» стінам першокласного вигляду.

  Акрилова шпаклівка для стін на водній основі поставляється в закритих ємностях у вже готовому для використання вигляді. Вона сохне швидше, ніж біла шпаклівка на цементній основі, та забезпечує матову поверхню. Відрізняється винятковою білизною та ідеальною консистенцією.