Декоративні штукатурки - купити в ІРКОМ. Ціни. Доставка, гарантія. Україна, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів.

Декоративний тиньк

Декоративний тиньк, замовити та купити який недорого ви завжди можете на нашому сайті, стає все більш популярним як альтернатива пофарбованим стінам або шпалерам. Він відрізняється стильним і розкішним зовнішнім виглядом, характеризується хорошою міцністю й довговічністю, що робить його ідеальним вибором як для житлових, так і для комерційних приміщень.

Всім відомий венеціанський декоративний тиньк, проте асортимент подібних матеріалів значно ширший. До цієї категорії належать тиньки:

  • Бриз.
  • Танамі.
  • Місячне сяйво.
  • Мармаріно.
  • Гротто.
  • Рельєф.
  • Травертино.

Але наскільки легко підтримувати його первісний ідеальний зовнішній вигляд?

Насправді догляд за декоративним тиньком досить простий і не потребує від вас серйозних витрат часу та докладання зусиль. Ось кілька порад і рекомендацій, які допоможуть зберегти покриття на довгі роки.

Обережність при догляді й очищенні

Декоративний тиньк як матеріал досить міцний, але водночас він вимагає особливої ​​делікатності при догляді. Чищення завжди слід проводити обережно, з чутливістю до поверхні. Ми рекомендуємо використовувати м'який мильний мийний засіб та вологу тканину, щоб протерти стіни, або мікроволокно, щоб протерти пил. Це допоможе повернути втрачений блиск.

Використовуйте додатковий захист поверхні

Більшість стін з декоративним тиньком покриваються спеціальним водонепроникним воском. Це значно спрощує повсякденний догляд за такими покриттями. Перед тим, як почати очищення декоративного тиньку, важливо перевірити, чи є додаткове покриття.

Якщо його немає, значить, матеріал може вбирати воду, тому очищення та обслуговування є ускладненими. У таких випадках ми б порадили вам проконсультуватися з фахівцем з декоративного тиньку, перш ніж проводити будь-які процедури з покриттям.

Використовуйте звичайні неабразивні побутові засоби

Звичайна побутова неагресивна хімія цілком може використовуватися для догляду за декоративним тиньком. Виключіть використання порошків, скребків, металевих сіток та інших абразивів, які можуть подряпати поверхню.

Змочіть мікрофіброву тканину теплою водою, потім додайте трохи м'якого рідкого мила. Вкрай важливо переконатися, що це нейтральне мило, яке не містить відбілювачів або інших агресивних засобів для чищення. Вони можуть зіпсувати зовнішній вигляд вашого декоративного тиньку. Виконуйте м'які кругові рухи — цього цілком достатньо, щоб видалити будь-які типи забруднень.

Ретельно висушіть стіну

Герметичний декоративний тиньк є водонепроникним, але не рекомендується залишати вологу на його поверхні. Видаливши всі сліди бруду, протріть стіну іншою м'якою неабразивною тканиною. Сушка м'якими круговими рухами також допоможе повернути вашому тиньку блиск, зробивши його більш яскравим.