Науково-виробнича фірма «Ірком-ЕКТ», як виробник фасувального устаткування, для підприємств хімічної промисловості була заснована в 1994 році.

Уміння приходить з досвідом. Досвіду в компанії досить для того, щоб задовольнити вимоги навіть вимогливих замовників. Доказом цього є список із понад 500 клієнтів на території країн СНД, Азії, Європи, і Африки, який з кожним роком нестримно поповнюється як новими замовниками, так і підкріплюється замовленнями від постійних клієнтів. Серед них такі відомі компанії як: Henkel, Tikkurrila, Snezka, Dufa, Feidal, Caparol

З 1998 року фірма здійснює виробництво сучасних водно-дисперсійних лакофарбних матеріалів, а завдяки високій якості і успіху реалізації продукції в березні 2003 року побудувала завод по виробництву акрилових обробних матеріалів.

Завод фірми «Ірком-ЕКТ» — це спроектоване з врахуванням передових новітніх технологій і досягнень науки виробництво, підкріплене сучасною дослідницькою базою, яке працює на високоавтоматизованому устаткуванні власного виробництва, а продукція, виготовлена з добірної сировини провідних виробників з Фінляндії, Німеччини і інших країн світу, успішно конкурує із загальновизнаними лідерами.

НВФ «Ірком-ЕКТ» — підприємство нового типа, яке поєднує передовий світовий досвід і досягнення українського бізнесу. Вся діяльність підприємства направлена на вихід вітчизняного виробництва акрилових обробних матеріалів на рівень провідних світових виробників.

Завдяки розробці своїх унікальних рецептур і методик НВФ «Ірком-ЕКТ» першою в Україні створила і поповнила вітчизняний ринок будівельних матеріалів такими відомими брендами, як кольорові шпаклювання по дереву «Ірком-колор», декоративні фарби «Золото», «Червоне золото», «Бронза», «Мідь», «Срібло», «Перлина», «Хамелеон», «Антична бронза», «Київський бузок», «Бамбуковий паросток», «Графіт»

Сьогодні «Ірком-ЕКТ» випускає понад шістдесят найменувань високоякісних водно-дисперсійних матеріалів різного призначення: інтерьерні і фасадні фарби торгівельної марки ProCristal, декоративні фарби, які імітують колір дорогоцінних металів, шпаклювання і лаки для паркету, дерева і мінеральних поверхонь, клей, антисептики «БіоДоктор» і грунтовки для дерева і мінеральних поверхонь, протигрибковий лак «ДокторТекс», а для елітної обробки інтер'єрів — декоративне рельєфне покриття «Бриз», рельєфну штукатурку, венеціанську штукатурку «Мармур», декоративну фарбу «Китайський шовк». Через дилерську мережу і мережу сучасних будівельних супермаркетів («Нова лінія», «Епіцентр К», «Олді», «Обі» ) продукція підприємства широко представлена у всіх регіонах України і близького зарубіжжя.

Завдяки творчому підходу, ретельному відстежуванню тенденцій товарного ринку асортиментний ряд продукції фірми постійно поповнюється новим виглядом товарів, які мають великий попит у споживачів.

Лабораторія заводу оснащена сучасними приладами, які контролюють якість виробленої продукції, і забезпечують вхідний контроль якості сировини.

У 2007 році НВФ»Ірком-ЕКТ» стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Виробник кращих вітчизняних товарів 2007 років» в номінаціях: виробництво устаткування для фасовки, закупорювання і етикетування хімічної і лакофарбної продукції; виробництво фасадних і інтерьерніх фарб торгівельної марки ProCristal; виробництво декоративних обробних матеріалів.

НВФ»Ірком-ЕКТ» в 2007 році брала участь в державній програмі «Пропаганда України за кордоном» під патронатом Міністерства закордонних справ і за свою професійну діяльність, високий інтелектуальний потенціал, створення гідного міжнародного іміджу України за кордоном нагороджена срібною відзнакою «Визнання року-2007». Ця програма презентує нашу державу в 120 країнах світу.

У 2009 році НВФ»Ірком-ЕКТ» в черговий раз стала призеркою Всеукраїнського конкурсу «Виробник кращих вітчизняних товарів 2009 років» в номінаціях: виробництво устаткування для фасовки, закупорювання і етикетування хімічної і лакофарбної продукції; виробництво фасадних і інтерьерніх фарб торгівельної марки ProCristal; виробництво декоративних обробних матеріалів.

З моменту створення і до цього дня НВФ»Ірком-ЕКТ» бере активну участь у виставках як на території України, так і в світових лакофарбних шоу, за що багато разів нагороджена дипломами, медалями і грамотами, відмічена вдячностями.

Колектив надійних професіоналів НВФ «Ірком-ЕКТ» очолює Конишев Валерій Васильович — прагматичний, діловий, ініціативний, дослідний фахівець, вдумливий і відповідальний керівник, прекрасний організатор, який переконаний, що попереду нові досягнення і успіхи.

Науково-виробнича фірма «Ірком-ЕКТ» є одним з лідерів в Україні по виробництву лакофарбних матеріалів, що водорозбавляються. В даний час компанія «Ірком-ЕКТ» виробляє більше 60 найменувань продукції під торгівельними марками ІРКОМ®, ProCristal® і Prosystem®.

Нашу Компанію відрізняють:

  • високі конкурентні переваги продукції — матеріалів для будівництва, ремонту, обробки і декорування приміщень будь-якої міри складності;
  • відмінна ділова репутація;
  • довгострокова стратегія стійкого розвитку;
  • високий професіоналізм кадрів;
  • впровадження як новітніх технологій і розробок з врахуванням постійний вимог споживачів, що підвищуються, так і безперервне вдосконалення рішень, що добре зарекомендували себе.

Ми робимо все для того, щоб наша продукція робила життя комфортним і затишним, і сподіваємося, що в особі фірми «Ірком-ЕКТ» Ви придбаєте надійного і стабільного партнера, і надалі віддаватимете перевагу продукції під нашими торгівельними марками!

О компании ИРКОМ®

Почніть вводити і натисніть Enter для пошуку