Клеї - купити в ІРКОМ. Ціни. Доставка, гарантія. Україна, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів.

Клеї

Будівельний клей є найміцнішою з усіх клейових сумішей. Він призначений для будівельних проєктів, ремонтів і реконструкцій. У його складі є безліч важливих компонентів, які зумовлюють робочі характеристики й сферу застосування.

Основні види клеїв і клейових сумішей можна розділити на декілька категорій:

  • для роботи з природним та штучним каменем (граніт, мармур, цегла і таке інше);
  • чорнові підлоги та настили;
  • клеї для виробів з ПВХ (панелі пінопласту для утеплення);
  • інтер'єрні клеї (клеєння шпалер) та інші типи.

Як використовувати будівельний клей?

Зазвичай такі суміші наносяться валиком або пензлем, за допомогою спеціального пістолета або з використанням шпателя й кельми.

Як вибрати кращий будівельний клей для кожної роботи?

Специфіка ремонту передбачає використання певних видів клею для виконання поставлених завдань. Клей ПВА, наприклад, використовується лише в приміщеннях, при цьому в певній пропорції його можна використовувати як замінник ґрунтовки перед наклеюванням шпалер.

Для роботи з керамікою та гранітом вам знадобиться спеціальний клей що швидко схоплюється. Такий клей має стійкість до інтенсивних навантажень і забезпечує рівну поверхню покриттів на довгі роки.

Хочете зайнятися ландшафтним дизайном або проєктами на відкритому повітрі? Завдяки всепогодним характеристикам клеї для зовнішніх робіт можуть використовуватися протягом усього року, за умови відповідної температури повітря.

Сумніваєтеся у своєму виборі? Наші фахівці завжди готові прийти на допомогу, запропонувавши оптимальний варіант і заощадивши ваш особистий час.