У сучасних умовах високої конкуренції завоювати відданість споживача, його довіра можлива лише шляхом випуску якісної продукції, що досяжно при використанні високих вимог за визначенням показників, що характеризують якість продукції. Головна вимога до системи такої оцінки відповідності — створення довіри споживачів до випробувань і вимірів, адже споживач бажає і має бути упевненим в достовірності і об'єктивності цих робіт.

Атестація забезпечує офіційне визнання компетентності лабораторії, тим самим надаючи споживачеві зручності при виборі послуг, здатних задовольнити його вимоги. Вибираючи технічно компетентну лабораторію, виробник мінімізує ризик випуску або постачання неякісної продукції.

У липні 2012 була проведена атестація лабораторії відділу технічного контролю ТОВ «НВФ «Ірком-ЕКТ», що офіційно підтверджує готовність лабораторії до проведення робіт, передбачених Законом України «Про метрологію і метрологічну діяльність» статті 21-25, 28, 37 і 38.

Проведення атестації було направлене на підвищення рівня проведення метрологічних робіт з метою захисту громадян від наслідків недостовірних результатів вимірів, а значить підвищення якості і стабільності продукції, що випускається.

О компании ИРКОМ®

Почніть вводити і натисніть Enter для пошуку