Фарби та емалі - купити в ІРКОМ. Ціни. Доставка, гарантія. Україна, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів.

Фарби

Фарби або емалі являють собою один з різновидів фінішного покриття поверхонь. Призначені для використання як всередині приміщень, так і зовні. Розрізняють фарби на водній основі та емалі. У чому їх основні відмінності? На відміну від емалевої, акрилова фарба є повністю нетоксичною, має водну основу. Вона дуже швидко сохне, а після висихання має матовий відтінок. Попри те, що сьогодні існують варіації акрилових фарб з вмістом латексу, в більшості своїй такий тип покриття швидко руйнується під час вологого прибирання або очищення від забруднень.

Якщо хочете домогтися ефекту блиску, додатково можна покрити поверхню лаком. Акрилові фарби довговічні, не тріскаються, не тьмяніють і не вицвітають на сонці. Їх можна використовувати в приміщенні й на відкритому повітрі для меблів, внутрішніх стін або фарбування стель. Зазвичай намагаються не застосовувати емалі при внутрішніх роботах, однак для зовнішньої обробки дерев'яних і металевих елементів кращого варіанту годі й шукати. Емаль дуже стійка до будь-яких зовнішніх впливів, в тому числі — атмосферних. Поверхні, покриті емаллю, можна легко очищати, навіть хімічними засобами.

Що вибрати

Акрилові емалі мають меншу концентрацію летючих органічних сполук. Акрилова фарба не є токсичною. Вона містить менше хімікатів на основі вуглецю (до 50 г / л), що робить її більш екологічно чистим вибором для вашого будинку.

Знову ж все визначається сферою застосування фарби, вимогами до гігієнічності, особливостями поверхонь, що фарбуються, а також потреб і запитів споживача. Акрилові фарби краще й безпечніше застосовувати для інтер'єрів, у той час як емалі стають максимально довговічним вибором для зовнішніх робіт з деревом і металом.