Купити Лаки, Фарби та емалі, Ґрунтовки, Біозахисні засоби, Шпаклівки, Клеї, Гідроізоляційні матеріали, Декоративні штукатурки, Декоративні фарби, Декоративні лазурі й віск. Доставка, гарантія. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів.

Науково-виробнича фірма "Ірком-ЕКТ" є одним з перших підприємств в Україні з виробництва екологічно чистої, водорозчинні лакофарбової продукції. В даний час компанія "Ірком-ЕКТ" виробляє більше 60 найменувань продукції торгових марок ІРКОМ і ProCristal.

IRCOM відрізняють: високі конкурентні переваги продукції - матеріалів для будівництва, ремонту, обробки і декорування приміщень будь-якого ступеня складності; відмінна ділова репутація; довгострокова стратегія сталого розвитку; високий професіоналізм кадрів; впровадження новітніх технологій і розробок з урахуванням постійно зростаючих вимог споживачів.

Ми робимо все для того, щоб наша продукція робила життя комфортним і затишним, і сподіваємося, що в особі фірми "Ірком-ЕКТ" Ви придбаєте надійного і стабільного партнера, і в подальшому будете віддавати перевагу продукції під нашими торговими марками!