Декоративні фарби - купити в ІРКОМ. Ціни. Доставка, гарантія. Україна, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів.

Декоративні фарби

Декоративна фарба, купити яку за доступною ціною пропонує наш магазин, дійсно може «оживити» ваш інтер'єр. Забудьте про загальноприйняті варіанти оформлення стін у вигляді шпалер або стандартних фарб на водній основі. Подивіться на декор з нового боку — ви здивуєтеся, наскільки перетвориться й зміниться давно знайомий інтер'єр та екстер'єр!

Нанесення на стіни

Щоб правильно нанести декоративну фарбу на стіни, вам зазвичай потрібно почати з нанесення першого шару ґрунтовки. Ґрунтовки й базові покриття — це спеціальні засоби, що використовуються для підготовки поверхонь до нанесення наступних шарів декоративної фарби.

Вони дозволяють не лише вирівняти поверхню, приховавши її дрібні дефекти, але й зміцнити стіну, а також захистити від зовнішнього впливу. Ґрунтовки необхідно використовувати для поліпшення адгезії наступних шарів декоративної фарби.

Перед нанесенням ґрунтовки або праймера переконайтеся в тому, що стіни чисті та знежирені. Будь-які нерівності бажано зашліфувати заздалегідь — це забезпечить рівну поверхню та ідеальний зовнішній вигляд нанесеного декоративного покриття.

Після фарбування основною декоративною фарбою можна додатково використовувати спеціальні лаки для захисту від зовнішніх факторів і надання стіні більш яскравого й блискучого вигляду. Деякі види декоративних фарб вже містять у своєму складі захисні компоненти, тому не потребують додаткового захисту.

Основні різновиди

Яку декоративну фарбу вибрати для свого інтер'єру? Все залежить від ваших уподобань, запитів та очікувань. Найбільш популярними варіантами є:

 • Отточенто.

  Надає вашим стінам розкіш і стиль велюрових гобеленів завдяки переливам, котрі імітують коштовну тканину.

 • Китайський шовк.

  Приємна оку оксамитова поверхня з м'якими переливами, яка ідеально підходить для вашої спальні.

 • Марракеш.

  Східні мотиви, асоціації з піщаними барханами та яскравим сонцем.

 • Металева фарба.

  Ідеальна для елементів інтер'єру та екстер'єру. Використовується на кованих виробах, сходах, сталевих елементах декору.