Гідроізоляційні матеріали - купити в ІРКОМ. Ціни. Доставка, гарантія. Україна, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів.

Гідроізоляційні матеріали

На нашому сайті ви завжди можете замовити та купити за доступною ціною якісні матеріали для гідроізоляції, які можна використовувати в різних експлуатаційних умовах.

Для чого необхідна будь-яка гідроізоляція?

Насамперед для надійного захисту споруд, конструкцій, будівель від руйнівного впливу вологи. Якщо ви займаєтеся будівництвом і ремонтом, то знаєте, наскільки важливо забезпечити необхідний рівень ізоляції від води для максимально довгої експлуатації будь-яких будівель.

Вимоги до гідроізоляції

Якими повинні бути ідеальні гідроізоляційні будівельні матеріали? Існує кілька основних аспектів і нюансів, на які слід звертати увагу при покупці:

  • готові суміші після нанесення повинні мати максимальну гидрофобність і повну водонепроникність;
  • гідроізоляція типу мастики повинна характеризуватися відмінною стійкістю до механічного впливу;
  • еластичність і пластичність — важливі параметри якісної ізоляції;
  • застосування матеріалів в широкому температурному діапазоні;
  • паронепроникність.

Що вибрати

Який тип гідроізоляційних матеріалів вибрати при ремонті або реставрації приміщень? Все залежить від типу приміщення, його розташування, рівня вологості та інших факторів. Гідроізоляція для ванної кімнати буде істотно відрізнятися від гідроізоляції зовнішнього покриття будівлі.

Найчастіше гідроізоляцію необхідно підібрати для санвузлів, ванних кімнат, підвальних приміщень, саун і лазень, душових, приміщень з басейнами, квартир, розташованих на перших поверхах. Зазвичай вибирається варіант з фарбувальною гідроізоляцією у вигляді мастики холодного типу.

Для її нанесення використовуються звичайні пензлі, при цьому необхідно виконати хоча б три шари для якісного захисту від вологи. У разі, коли використовується система теплої підлоги, наприклад, у ванній, необхідно враховувати розширення й звуження конструкції при нагріванні та охолодженні.

Жорсткий тип гідроізоляції в таких умовах швидко приходить в непридатність і тріскається. Тут ідеальним варіантом стане рулонна гідроізоляція, яка вкладається внапуск і промащується на стиках мастикою.